Linki sponsorowane Google AdWords

Jest wiele metod pozycjonowania, niektóre mniej, inne bardziej skuteczne. Wielu pozycjonerów zapomina jednak o najważniejszym – pozycjonowanie to tylko środek, narzędzie służące do uzyskania znacznie ważniejszego celu: zainteresowania konkretnych klientów ofertą firmy. Pod tym względem dopasowane linki sponsorowane i profesjonalne kampanie AdWords wydają się nie do zastąpienia.

To nie są przypadkowe linki w przypadkowych miejscach, prowadzące do przypadkowych stron. Każdy jeden odnośnik jest bardzo dokładnie przemyślany, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze efekty, bo docieramy do grup osób faktycznie zainteresowanych treścią pozycjonowanej strony. Nie płacimy za umieszczenie linku do strony sprzedawcy choinek na forum dla miłośników kanarków – to nie miałoby najmniejszego sensu. A jednak zdarzają się pozycjonerzy, którzy nie wahają się przed tego rodzaju działaniem, licząc na niewiedzę ich klientów. Nie u nas – w KC Mobile traktujemy naszych Klientów jak partnerów. Każda wydana przez nas złotówka ma przynieść im proporcjonalny zysk.

Oferujemy także profesjonalnie prowadzone kampanie AdWords, dzięki czemu linki sponsorowane pojawiają się nie tylko w innych witrynach, ale także na najczęściej wywoływanych stronach z wynikami wyszukiwania w Google. Tym sposobem nie trzeba nawet zdawać się na mozolne podnoszenie pozycji strony – potencjalni odwiedzający OD RAZU dostają to, czego szukają: witrynę naszego Klienta.