Pozycjonowanie

Można odnieść wrażenie, że świat wprost oszalał na punkcie pozycjonowania. Wszędzie pojawiają się ogłoszenia firm oferujących tę usługę, jak również – na przeciwnym krańcu szali – protesty przeciwko "fałszowaniu" wyników wyszukiwania. Swoje wtrącają również twórcy wyszukiwarek, którzy raz po raz ulepszają algorytmy, by te mniej podatne były na działania z zewnątrz. Wszystko to sprawia, że efektywne pozycjonowanie jest dziś trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dysponujemy długoletnim doświadczeniem wspieranym wszechstronnym zestawem najbardziej zaawansowanych narzędzi, co pozwala nam z nawet najtrudniejszych wyzwań pozycjonerskich wychodzić obronną rękę. Nie istnieje witryna, której nie bylibyśmy w stanie wprowadzić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania na dowolną frazę. Oczywiście – czasem potrwa to trzy tygodnie, czasem pół roku, a być może potrzebne będzie jeszcze więcej. Wszystko zależy od sytuacji, ale każdy nasz Klient jest informowany o tym, kiedy mniej więcej może spodziewać się zauważalnych rezultatów.

Nikomu nie sugerujemy jednak, żeby zamawiał kota w worku. Bynajmniej! W KC Mobile płaci się wyłącznie za efekty, nie wcześniej. Klienci cenią nas za rzetelne podejście, a to nie wszystkie firmy pozycjonujące są w stanie osiągnąć. My – poza samym poprawianiem pozycji w rezultatach wyszukiwania – oferujemy także cały szereg usług, o których często się zapomina. Zanim przystąpimy do pozycjonowania weryfikujemy stronę pod kątem podatności na działania SEO i wspólnie z Klientem opracowujemy najbardziej korzystny zestaw słów kluczowych. Na dalszych etapach pozycjonowania przygotowujemy comiesięczne raporty z wykonanych działań i ich efektów.

Szczegóły pakietów promocyjnych

Rabat za polecenie

Podpisując umowę z firmą, która nawiązała z nami kontakt dzięki Państwu otrzymają Państwo od nas jednorazowy rabat, w wysokości 20% kwoty wykazanej na kolejnej fakturze.

Promocja 2 w 1

Jeśli zdecydują się Państwo na zlecenie nam projektu i wykonania strony www otrzymają Państwo rabat w wysokości 10%. Rabat dotyczy kosztów wykonania kampanii oraz jej prowadzenia przez 3 pierwsze miesiące lub 10% na pierwszych 2 fakturach za pozycjonowanie.

Promocja "Dwupak promocyjny"

Jeśli mają już Państwo stronę i chcą ją promować poprzez pozycjonowanie i kampanię AdWords to decydując się na obydwie usługi otrzymają Państwo rabat w wysokości 10%. Rabat dotyczy kosztów obsługi kampanii oraz kosztów pozycjonowania. Rabat dotyczy okresu, w którym aktywne są obydwie usługi jednocześnie.